HC OLD WOLVES BRNO                                                                                                                                               Copyright Carlos© 2010 • HC WOLVES

SOUPISKA       |   AKTUALITY      |  ROZLOSOVÁNÍ    |    DRESY   |   KONTAKTY   |     ZÁPASY     |   HISTORIE    |   FÓRUM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


16.6.2012  Na sobotu, 16.6.2012 od 10:00 - 15:00 je připraven na nových halách tzv. Miniturnaj čtyř týmů OBL, kde noví účastníci soutěže OBL HC ČERTI a HC TORO změří své síly. Náš nově poskládaný tým se také zúčastní a jako měřidlo výkonnosti bude čtvrtým týmem letošní vícemistr tým HC FALCONS. Rozlosování turnaje umístím začátkem června  na web OBL do  sekce turnaje. V turnaji se utká každý s každým. Hrací doba jednoho zápasu 2x15 min hrubého času, poslední dvě minuty druhého ,,poločasu“ na čistý čas. Na jeden zápas je tak vyhrazeno 40 min čistého času. Zápas rozhoduje jeden sudí, hraje se podle pravidel ČSLH ovšem pokud možno bezkontaktně, tak jako v OBL. Menší trest 1 min. Každý tým musí být vybaven sadou dresů s čísly, tak jak hraje v OBL.


19.5.2012  Turnaj Rosice - Tak jako každý rok, i letos jsem pro kamarády připravil amatérský hokejový turnaj v Rosicích. Během roku mě oslovovaly týmy, zda něco opět nespácháme a tak jsme spáchali. Turnaj, na němž se představilo osm týmů se odehrál na zrekonstruovaném stadioně v Rosicích. Info o turnaji, výsledky a fotky jsou na webu OBL www.oldboysleague.cz Vlčí smečka se umístila na druhém místě, kdy ve finálovém zápase podlehla Bílým medvědům z Prostějova těsně 2:3.


Koliba Likava

29.12.2011  Tým HC WOLVES obdržel pozvánku na turnaj čtyř týmů na Slovensko do Ružomberoka. Termín turnaje je sobota 21.1.2012. Kromě týmu Ružomberoka, se kterým se většina z nás potkala na turnaji v Rosicích a v Brně na nových halách, se turnaje zúčastní i tým Markízy - LAZY Bratislava, se kterým jsme se též potkali v Brně i Bratislavě. Startovné na tým je 160 Euro. Je zde možnost pojmout turnaj jako minivýlet s jedním noclehem např. v Kolibě - Likavě, která patří jednou z hráčů Ružomberoka. Tím se nabízí vzít sebou na výlet i manželky, družky, přítelkyně. Jakmile budu mít propozice turnaje a bližší info, nasdílím na samostatnou stránku věnovanou turnaji. Zatím sonduji kdo by měl zájem a kdo ne. Pokud neobsadíme kmenovými hráči Wolves, poptám ,,legionáře". Více o koliba - Likava zde

 Vzdálenost Brno - Ružomberok je pravda poněkud větší, než Brno - Bratislava, je to cca 256 km a cesta autem cca skoro čtyři hodiny...Proto by možná nebylo od věci zvážit i cestu vlakem :-) Ale to by asi nedopadlo dobře, nevím kolik z nás by bylo schopno absolvovat turnaj :-) Takže uvidíme jaký bude zájem, myslím že by bylo minimálně vhodné oplatit klukům z Ružomberoka návštěvu a zúčastnit se tak turnaje. Info o turnaji na stránkách HK RUŽOMBEROK zde:

Info k turnaji i zde: TURNAJ RUŽOMBEROK


19.12.2011  Na zápase FAR - WOL nás mile překvapil náš spoluhráč Tomáš Kazlepka, který dle jeho slov donesl tzv. zápisné. Zápisné v podobě obrovského baťohu, který mě ,,mrsknul" před nohy. Zprvu jsem si říkal, co je to za žert? Že by nějaký ,,zážitkový" dárek? Seskok s padákem, protože obr batoh tomu nasvědčoval...Ale kdepak, po rozepnutí a baťohu jsme valili bulvy. V Baťohu se nacházelo 15+1 kusů originál Reebok dresů Wolves, s číslama, se kterými hrajeme v červené sadě. Dresy jsou nádherny a je úplná škoda je vůbec používat na ty naše ,,srandašpily" v OBL :-) Každopádně Tomíkovi ještě jednou děkujeme. Nyní jsme vybaveni tmavou a světlou sadou a můžeme se vypravit na jakýkoliv turnaj, na jakoukoliv hokejovou taškařici. Věřím, že dotáhneme do konce Tomíkovu nabídku, a vyjedeme za velkou louži do Las Vegas sehrát nějaké ty zápasy.


13.11.2011 Náš tým dostal pozvánku na Amatérský HOBBY CUP 2011 do Bratislavy - Ružinov (SK) Účastníci turnaje BA Freezers, Tomašov, Lazy Hams a Wolves Brno. Startovné na tým 160 Euro. Více z turnaje a jak vše probíhalo najdete zde: TURNAJ BRATISLAVA 2011

 


10.8.2011 Tým HC WOLVES začal  přípravu na nadcházející sezónu OBL až v srpnu. Naše brankářská opora Jaranen doléčuje zraněné rameno a tak v přípravných zápasech se  na postu brankáře představila naše nová posila Vilém Novák. V útoku se představila další letošní posila Jan Pilný. Tým vlků sehraje během srpna celkem pět přípravných zápasů. Dva zápasy byly již odehrány WOLVES - VEGAS (2:0) a WOLVES - ROCKETS 12:3. Čeká nás ještě mistr BHHL tým MBL, dále tým Bulls také z BHHL a na závěr tým RAJA TEAM.


19.10.2010 Tak jak bylo avizováno již během loňské sezóny, zájemci o týmové doplňky v podobě šusťákovek apod. budou uspokojeni díky spolupráci se společností ONE SPORT . Varianta ,,zateplené šusťákovky" pro wolves byla zvolena ta prostřední z obrázku vlevo. (červená - černá) doplněna o kšiltovku v červeném, nebo černém provedení.Nakonec byla zvolena značka REEBOK, a to především z kvalitativního důvodu. Výrobky Kappa ani NIKE BAUER nedosahují v podobné cenové relaci takové kvality. Jakmile dostanu vzorky budete si je moci prohlídnout, vyzkoušet osahat a následně objednat.


5.10.2010 Už tu máme říjen a tak je čas pomalinku přemýšlet kde spácháme Silvestra. Je zde ono vlčí jádro, které se už drbe za uchem, kam že to letos na Silvestra vyrazíme. Nabízí se nějaké varianty a asi varianta značka ideal by byla nějaká ta chatička. Pokusíme se s Tomíkem Nedomem něco vymyslet a včas Vás informovat. Jedna z variant je i penzion Čertovský kámen - Svetnov. http://www.certuvkamen.cz/ , který jsem osobně navštívil a bylo to tam príma. Foto z akce na kolech zde:


29.10 - 30.10 2010 Na tento říjnový víkend jsme dostali pozvánku na amatérský hokejový turnaj na Slovensko do Humenného. Pravda, není to zrovna blízko, když jsem jel onehdá do Prešova, myslel jsem, že zahodím volant :-D Turnaj je dle propozic opravdu amatérský bez kontaktní. Ve čtvrtek 30.9. na zápase s Kormidlem to probereme, kdo bude mít z Vlků zájem, zaznamenám a zbytek opět doplním tak jak už se stalo zvykem z ,,legionářů". Více o turnaji na této podstránce: 

 


Music Restaurant DEJA*VU OLDIES, Brno, Úvoz 26

22.10.2010 - 19:00 až 22:00 Přátelé, na pátek 22.10.2010 jsem si dovolil zamluvit část restaurace Dejavue na ulici Úvoz 26 (dříve známé jako Rakouský sklípek) Důvodem je společná večeře hráčů a manželek týmu Wolves. Myslím, že by to mohlo pomoci našemu týmu, trošku se uvolnit, vytáhnout manželky, družky, dobře se najíst, něco málo popít. Během týdne pošlu meily a na zápase to závazně doladíme. Účast či neúčast na večeři nebude mít vliv na pozvánku na zápas :-) Bude jen přihlíženo asi tak, jako když žák donesl 100kg papíru a nebo 1 kg papíru sběru :-) Adresa podniku - http://www.dejavubrno.cz/


13.9.2010 19:15 Nové haly - Z důvodu delší přestávky mezi zápasy Wolves v OBL byl na pondělí 13.9. domluven přátelský zápas mezi HC WOLVES a účastníkem BHHL týmem HC ZFP PANTERS. Prostor a pozvánku dostali především ti hráči, kteří nenaskakují v BHHL a tudíž mají větší tréninkový deficit :-) V bráně vyzkoušíme brankáře Jakuba Hovorku, který figuruje jako trojka Wolves a jednička Čertů. Do obrany se mnou naskočí Kamil, který se svou družinou bude doplňovat Čerty v SAHL. Alespoň se s hochy blíže poznáte a to dřív, než začne samotná SAHL.


30.8.2010 - Chtěl bych zde oficiálně poděkovat skupině SpleiS ve složení Josef Nykl a Oldřich Fiala za profesionální a kvalitní zpracování ,,vlčácké hymny".Potažmo děkujeme i DSV studiu Valcha. Oba dva kluci - kamarádi, jsou našimi velkými fanoušky. Vy, co pravidelně navštěvujete plesy BHHL a OBL si Josefa Nykla vybavíte jako kytaristu a zpěváka skupiny VELVET. Ještě jednou velké díky za všechny vlčáky!


25.8.2010 - Tak odveta s Falcons na sebe nenechala dlouho čekat. Kluci s ptákem na hrudi se nespokojili se středečním meníčkem ,,čočka s párkem na kyselo" (10:4) a vyzvali nás k odvetnému zápasu. Na obranu Falcons je nutno zmínit, že kluci na rozdíl od nás nebyli celé léto na ledě a tak středeční repete už bude asi vypadat trošku jinak :-) Tak nakonec o chlup WOL-FAL 6:5 a to ještě s Hrabošem :-D FOTO ZDE:


18.8.2010 - Další přípravný zápas odehraje tým Wolves ve středu 18.8.2010 a to rovnou proti jednomu z nejvíce posilněnému týmu OBL - HC FALCONS. Jedná se o loňské JIRO STARS, které doplnilo tým o jednu pětku z FALCONS, kteří ukončili svoji činnost v soutěži BHL. Jako host naskočí v týmu Wolves ,,francouzský legionář" Radek Vágner hrající ve Francii za tým Argenteuil. (WOL - FAL 10:4)   FOTO ZDE:


4.8.2010 - Středa - Přátelské utkání HC WOLVES - HC VEGAS FRIENDS. Přátelksé utkání s novým účastníkem soutěže OBL je naplánováno na 20:15 na ploše NHL nových hal. Sestava na zápas: Brána - Vlado Schreiner, Obrany: Carlos - Tomík, Michal - Ivoš. Útoky: Limbas - Chochyn - Libor Trešl, Marcel - Mášenka - Žanek Paulík, Oťas - Havlajda - Novický (Sestava poskládána s ohledem na typy a charaktery hráčů)


30.7.2010 - Ve spolupráci s panem Pavlem Ekrtem připravujeme společný projekt ,,INTERNATIONAL AMATEUR HOCKEY TOURNAMENT ZFP". Bude se jednat o amatérský hokejový turnaj (neregistrovaní hráči) s účastí týmů z Anglie, Polska, Slovenska, Rakouska, a Česka. Termín turnaje zatím není znám, jisté je jen to, že bude dvoudenní a uskuteční se na nových hokejových  halách. Sponzorem akce je ZFP Akademie a Pavel HEČ ze ZFP PANTERS

24.7.2010 se uskutečnil v Rosicích u Brna amatérský hokejový miniturnaj - SUMMER CHALLENGE CUP ROSICE, kterého se jako již tradičně zúčastnilo 8 týmů z Čech a Moravy. Letošním zpestřením byly kvalitně hrající týmy TSUNAMI NYMBURK a BÍLÍ MEDVĚDI PROSTĚJOV. Náš tým se zúčastnil tentokráte ve velice chabé účasti ,,skalních" hráčů a tak tým WOLVES byl opět z větší části postaven na ,,legionářích". I přesto, nebo právě proto se nám podařilo vybojovat cenné druhé místo, kdy jsme až na samostatné nájezdy podlehli týmu JUNIOR STARS, který nám tak oplatil porážku z předešlého turnaje.